DOSTOSUJ SWÓJ DYWAN

Nie możesz znaleźć idealnego dywanu wśród standardowej kolekcji? Nie zapominaj, że może on powstać na Twoje indywidualne zamówienie z dostępnej u nas wykładziny. W oparciu o Twoje wytyczne, takie jak niestandardowy rozmiar i kształt, obszycie, wykończenie antypoślizgowe, stworzymy dla Ciebie unikatowy i wyjątkowy dywan, całkowicie dopasowany do  wnętrza, stylu i oczekiwanego wyglądu. Dodatkowo współpracujemy z firmami, które na podstawie Twojego projektu mogą wyprodukować indywidualny wzór wykładziny, tym samym zyskując pełną personalizację zamówienia. Napisz do nas, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

KROK 1      WYBIERZ WYKŁADZINĘ

Podłoga to bardzo istotny element wnętrza, który nie tylko musi współgrać z planowaną aranżacją, ale dodatkowo spełniać konkretne wymogi użytkowe. Nie da się ukryć, iż wśród mnogości produktów wybór może nie być łatwy, ponieważ należy zwracać uwagę nie tylko na kwestie wizualne, ale również na dane techniczne. Ważne aby dobrać typ wykładziny oraz jej jakość do miejsca i roli w jakiej będzie użytkowana. Czy dywan powinien być wytrzymały i łatwy w pielęgnacji, albo elegancki i ponadczasowy? A może miękki i aksamitny, by podczas codziennego użytkowania dawał poczucie niebywałego komfortu i delikatnie muskał stopy? Czy szukamy produktu do pokoju dziecka, dlatego zależy nam na jak najwyższej jakości oraz ciekawym kolorze? Czy do przytulnej sypialni albo nowoczesnego gabinetu i oczekujemy innowacyjnych rozwiązań i modnego wyglądu? Aspektów, które pozwolą dobrać idealny produkt jest wiele, dlatego w przypadku wątpliwości co najlepiej sprawdzi się u Ciebie, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy, zapoznając Cię z różnymi wariantami.

KROK 2      WYBIERZ OBSZYCIE

Wykładzina może zostać obszyta na kilka sposobów. Poniżej przedstawiamy możliwe opcje wykończenia, w wykonaniu fabrycznym producenta, bądź w Polsce.

– Obszycie taśmą bawełnianą, skórzaną lub welurową na bordiurę o szerokości od 5,5cm do 8cm.

– Niewidoczne obramowanie brzegów dywanu taśmą dywanową, w której bordiura znajduje się na spodzie dywanu

– Podwinięcie brzegów i obramowane ich taśmą dywanową

– Podwinięcie brzegów i obramowane ich taśmą dywanową z wypełnieniem spodu filcem antypoślizgowym

– Obszycie brzegów nicią dobraną do koloru runa

Należy przy tym pamiętać, iż nie każdy typ obszycia sprawdzi się przy każdej wykładzinie. Inne wykończenie będzie pasować do krótkiego, gęstego runa, a inne do dłuższego typu shaggy. Również kształt dywanu ma wpływ na możliwe opcje jego wykończenia. Dlatego w zależności od rodzaju wykładziny i docelowego kształtu podpowiemy, co będzie najciekawszym rozwiązaniem.

KROK 3      WYBIERZ ROZMIAR

W przypadku rozmiaru nie mamy ograniczeń, niemal nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :). Również kształt możemy dopasować do Twoich potrzeb i wykonać dywan w niestandardowym formacie, a nawet z wycięciem w konkretnym miejscu, co maksymalnie pozwoli dopasować go do aranżowanej przestrzeni.

KROK 4      WYŚLIJ NAM KOMPLET INFORMACJI
DO INDYWIDUALNEJ WYCENY

Czekamy na Twojego maila z wszystkimi uwagami i pytaniami. To pozwoli nam szybciej odesłać Ci ofertę z kompletem niezbędnych informacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.