INSPIRACJE

GAVI THE VACCINE ALLICANTE

Knight Frank architekt firmy Bloomint Design stworzył niesamowite biura dla Gavi The Vaccine Allicante, firmy non profit działającej na rzecz równego dostępu do szczepień dla dzieci. Realizacja miała miejsce w 2018 roku w Genewie. Bloomint postawił na stworzenie przyjaznej atmosfery w pracy dzięki czemu możemy oglądać łagodne połączenie delikatnych pastelowych kolorów z naturalną zielenią i orientalnymi elementami wystroju. Całość stanowi piękne i bardzo relaksujące połączenie.

NARODOWY BANK PORTLAND

Zaadoptowanie historycznego miejsca pod biuro firmy wydaje się byd zadaniem nie możliwym, a jednak! Udało się to Expensify, którzy pracują w budynku pierwszego Narodowego Banku Portland. We współpracy z architektami ZGF stworzyli miejsce niesamowicie magiczne. Wnętrze miało nawiązywad do początków działalności kiedy to właściciele pracowali w kawiarniach i miejscach przyjemnych do siedzenia. Ta idea przyświecała powstawaniu projektu, dzięki czemu możemy podziwiad to eleganckie i niesamowicie jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

CRESA

Kolejna realizacja powstała w Bostonie na potrzeby firmy Cresa. Nowoczesny open space z wydzielonymi przestrzeniami został wkomponowany w idealne ciepłe beżowe tony, drewno i szklane elementy. Projekt przygotowali architekci z TRIA a realizacja przebiegała pod okiem firmy JDL Corporate Interiors.

NOVO NORDISK

Architekci firmy SDI Interior Design włożyli wiele pracy w stworzenie tak nowoczesnego i pięknego projektu biura dla firmy Novo Nordisk. Realizacja zachwyca prostotą nawiązującą do skandynawskiego wzornictwa. Sama koncepcja zrodziła się z inspiracji drewnem i żyjącym drzewem ze względu na chęć nawiązania do Duńskich korzeni inwestora, czyż to nie wygląda pięknie?