PROJEKTY INDYWIDUALNE

Przeglądasz bogatą ofertę wykładzin i dywanów w poszukiwaniu tego właściwego, lecz to ciągle nie jest to. Odpowiada ci wzór, ale niekoniecznie kolorystyka, chciałbyś niestandardowy wymiar, inne wykończenie lub spersonalizowany nadruk? Obecnie to wszystko możesz zindywidualizować według własnych potrzeb, możliwości są niemal nieograniczone. Podłoga jest jak wisienka na torcie, uzupełnienia styl i przeznaczenie wnętrza. Chcąc nie chcąc, to w dużej mierze na niej skupia się nasza uwaga, dążymy więc do tego, aby była wyjątkowa.

1. DOPASUJ WZÓR DO SIEBIE
Fabryka Balsan posiada kilkaset różnych wzorów, które mogą być inspiracją do stworzenia indywidualnego projektu. Z naszą pomocą bez problemu możesz w dowolny motyw wpasować odpowiadające Ci kolory, tworząc zupełnie nowy design, dopasowany do tego, jak Ty to widzisz.

2. POSTAW NA WŁASNY POMYSŁ
Masz swoją wizję wzoru? Prześlij nam jego projekt. We współpracy z fabryką rozpoczniemy pracę nad wzorem w kilku wariantach kolorystycznych. Otrzymaną wersję prześlemy Ci najpierw elektronicznie, a po wstępnej akceptacji dostarczymy rzeczywistą próbkę wzoru przeniesioną na konkretną gramaturę wykładziny. Jest to świetne rozwiązanie dla pracowni architektonicznych i projektantów, którzy chcą urzeczywistnić swoją wizję podłogi. Obecny potencjał technologiczny umożliwia wydrukowanie dowolnego wzoru z nieograniczoną gamą kolorów w bardzo wysokiej rozdzielczości. Cały projekt podłogi jest wówczas zindywidualizowany, począwszy od gramatury runa, poprzez wzór i kolor, co stwarza nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

3. KOLOR MA ZNACZENIE
Zależy Ci na tym, aby dostosować odcień wykładziny do Twojego wnętrza? Wystarczy, że dostarczysz nam próbkę koloru, do którego chcesz dopasować wykładzinę, a my we współpracy z marką Jacaranda skorelujemy właściwy odcień. Wykładzina zostanie ręcznie wytkana w Indiach w specjalnie stworzonym dla Ciebie kolorze w ciągu kilkunastu tygodni od akceptacji. Dzięki temu otrzymasz niepowtarzalny produkt, który pozwoli Ci maksymalnie zharmonizować wnętrze.

4. A MOŻE DYWAN?
Każde wnętrze możesz odmienić wyjątkowym dywanem, który doda podłodze nową strukturę i kolor. Dywan możesz wybrać z bogatej, standardowej oferty, bądź spersonalizować według własnych upodobań. Jak?
Przede wszystkim masz możliwość zmienić jego kolorystykę, dopasowując odcień runa do próbki materiału bądź wskazanego koloru ścian. Jest to duże udogodnienie dla osób projektujących wnętrze od zera, chcących zachować konkretny motyw kolorystyczny.
Dodatkowo możesz wybrać dedykowane, jak najbardziej odpowiadające Ci wykończenie, takie jak:

– Niewidoczne obszycie polegające na użyciu wąskiej, bawełnianej taśmy w jak najbardziej pasującym kolorze

– Obszycie nicią zbliżoną do koloru runa

– Obszycie taśmą bawełnianą, lnianą, skórzaną bądź z materiału tapicerskiego Alcantara

– Podwinięcie brzegów i obramowane ich taśmą dywanową, z możliwością wypełnienia spodu wigofilem bądź filcem antypoślizgowym

– Obszycie dywanów można wykonać fabrycznie u producenta lub w Polsce.

A co jeśli znalazłeś idealny dywan, jednak żaden ze standardowych rozmiarów nie jest odpowiedni? Podaj nam jakie wymiary powinien mieć. Oszacujemy czas i koszt, i zlecimy produkcję we wskazanym przez Ciebie formacie. Jest to niebywały komfort, gdyż dywan dopasowujecie do swoich potrzeb a nie odwrotnie.

Aktualnie możliwości technologiczne umożliwiają urzeczywistnienie własnych pomysłów, a tym samym modyfikowanie produktu do indywidualnych potrzeb i aktualnej wizji. Jeżeli chcesz ucieleśnić swój pomysł i stworzyć wyjątkowe, autorskie wnętrze, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci przejść od pomysłu do realizacji.