O NAS

Jesteśmy młodą firmą łącząca ludzi z doświadczeniem, stawiającą na topowych producentów pokryć podłogowych. Nasza praca to nieustanny kontakt z ludźmi, podejmowanie wyzwań oraz ich profesjonalna realizacja.  Dlatego Luxury Carpets  jest miejscem, w którym z bogatej gamy produktów wyselekcjonowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości wykładziny i dywany. Dedykowane zarówno do luksusowych miejsc komercyjnych, jak i domowych. Każdy dzień jest inny i właśnie za to kochamy naszą pracę, bo możemy przedstawić Wam to co najlepsze

Nieustannie obserwujemy zmieniające się trendy i dopasowujemy do nich naszą ofertę. Istotne jest dla nas, by być na bieżąco z pojawiającymi się nowościami, a tym samym móc przedstawiać najlepsze rozwiązania. Szukając produktu do domu, hotelu, biura i każdego innego wnętrza możecie liczyć na nasz profesjonalizm oraz wiedzę, którą nieustannie pogłębiamy, m.in. uczestnicząc w dystrybutorskich szkoleniach oraz corocznych targach designerskich. Dodatkowo doświadczenie czerpiemy z wieloletniej pracy w branży oraz współpracy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku pokryć podłogowych. To wszystko pozwala nam wierzyć, że jesteśmy ludźmi na odpowiednim miejscu.

Kluczem do sukcesu jest kontakt z klientem i rozmowa, dlatego duży nacisk kładziemy na poznanie Waszych potrzeb i oczekiwań. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dobierając produkt do otrzymanych wytycznych. Nie powielamy utartych schematów.

W biurze w Łodzi posiadamy katalogi i próbniki, które w trakcie współpracy udostępniamy. Jeżeli pragniesz stworzyć niebanalne, wyjątkowe wnętrze skontaktuj się z nami i pozwól się porwać w nowoczesny świat luksusu i elegancji Jesteśmy do Twojej dyspozycji.