STREFA ARCHITEKTA

Dziękuję, że odwiedzili Państwo stronę Luxury Carpets. Praca nad każdym projektem i pomoc w doborze wykładzin to dla mnie duże wyróżnienie i ogromna satysfakcja. Jestem gotowa na podjęcie nowych wyzwań oraz współtworzenie pięknych i wyjątkowych wnętrz.

Co mogę zaoferować?

→ DORADZTWO → Rozpoczynając współpracę dokładam starań, by od początku do końca być dla Państwa wsparciem. Wybór pokryć podłogowych jest niezwykle zróżnicowany, dlatego pomagam dopasować taki produkt, który będzie adekwatny do konkretnego miejsca i jego przeznaczenia. Zależy mi, by przede wszystkim Państwo poznali merytorycznie daną wykładzinę. Z przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą. Na bieżąco wyjaśniam wszelkie wątpliwości oraz chętnie i szczegółowo odpowiadam na pojawiające się pytania.

 

→ SZKOLENIA → Wraz z producentami wykładzin organizuję szkolenia w zakresie różnych grup produktów, na których mają Państwo możliwość udoskonalić praktyczną wiedzę o danej kolekcji a także zapoznać się z nowościami, które pojawią się na rynku.

 

→ BOGATY WYBÓR PRÓBEK → Zawsze przedstawiam szeroką gamę produktów, aby pokazać możliwie największą ilość i nie ograniczać Państwa możliwości wyboru. Posiadam zbiór katalogów i próbników wszystkich przedstawionych na stronie kolekcji, które w trakcie współpracy są do Państwa dyspozycji.

 

→ SZYBKOŚĆ W DZIAŁANIU → Po spotkaniu, opierając się na otrzymanych wytycznych, rozpoczynam przygotowywanie oferty cenowej, która w zależności od zakresu jest gotowa w 1-3 dni. W przypadku konieczności obejrzenia lub przedstawienia inwestorowi większej próbki, sprowadzam ją z magazynu producenta i dostarczam pod wskazany przez Państwa adres. Zależy mi, by na każdym etapie współpracy przekazywać bieżące i sprawdzone informacje, dlatego regularnie monitoruję zamówienia, a o wszystkich postępach staram się powiadamiać niezwłocznie, dając Państwu i sobie czas na działanie.

 

→ PROFESJONALNY MONTAŻ → Dzięki współpracy z montażystami zapewniam ocenę stanu podłoża, profesjonalne usługi montażu a także doradztwo w kwestiach technicznych niezbędnych do poprawnej i estetycznej realizacji. Odpowiednie przygotowanie podłoża przez wykwalifikowanych montażystów to jeden z głównych elementów stojących za piękną i trwałą podłogą. Nawet najlepszy produkt nie obroni się, gdy zostanie zamontowany niestarannie, na niewłaściwie przygotowaną posadzkę. Dlatego przy doborze eleganckiej i luksusowej wykładziny równie ważny jest wybór doświadczonych montażystów.

 

→ KOMPLEKSOWOŚĆ → Współpracując z firmą Dr Schutz posiadam rozbudowaną ofertę środków czyszczących, dopasowanych do różnych typów wykładzin. Dodatkowo dysponuję specjalistycznym sprzętem, który umożliwia przeprowadzanie okresowego czyszczenia zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach publicznych. To wszystko sprawia, że w zależności od aktualnych potrzeb, mogę Państwu zaoferować wszechstronną pomoc na różnych etapach realizacji.

 

→ ELASTYCZNOŚĆ → Współpracę podejmuję na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszam do biura w Łodzi, jestem również w stanie spotkać się w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Bądź realizować zlecenie wyłącznie poprzez kontakt mailowy i telefoniczny. Dopasuję się do Państwa wygody i bieżących możliwości. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem ze mną współpracy zapraszam do kontaktu.
.